PŘÍPRAVA NA POROD
CVIČENÍ PŘED A PO PORODU
HOMEOPATIE
ENERGETICKÁ DIAGNOSTIKA

CO DĚLÁM

O mé práci a proč ji dělám

 

Mým posláním je poskytovat ženám profesionální podporu, poradenství a péči v období před plánovaným otěhotněním, v průběhu těhotenství, při porodu a v době poporodní. Nabízím široké portfolio služeb, které jim umožňují a pomáhají se v těchto měsících nejen dobře připravit, ale také si je náležitě vychutnat a užít.

PŘÍPRAVA NA POROD

Na přípravných kurzech před porodem získávají nastávající maminky množství užitečných informací, rad a odpovědí na své otázky. Pomáhám jim naučit se v tomto období pozitivně myslet, připravit se na příchod miminka a zároveň si těhotenství vychutnat ve všem krásném co přináší. Kurzy jsou samozřejmě vhodné i pro jejich partnery - budoucí tatínky.Příprava k porodu probíhá formou NÁVAZNÝCH předporodních kurzů ( 8 lekcí ve všední dny ) a VÍKENDOVÝCH předporodních kurzů ( sobotních odpoledne ).

 
MASÁŽE A AKUPRESURA

Masáže přestavují v období těhotensví zvlášť účinnou techniku k odstranění či zmírnění nepříjemných pocitů, navíc slouží k tolik potřebné relaxaci, přináší klid a uvolnění. K odstranění úzkostných stavů před porodem lze využít akupresuru - EFT metodu. Pro pozitivní působení na plod praktikuji také tzv. motýlí masáž, v péči o miminko po narození je možné pokračovat také prostřednictvím baby masáží.

 
HOMEOPATIE

Celou řadu zdravotních komplikací těhotných žen a nově narozených děťátek není možné nebo vhodné léčit klasickými medikamenty. Jako řešení poskytuji poradenství v oblasti homeopatické léčby v těhotenství a také pro novorozence. Homeopatie je šetrnou a účinnou alternativní metodou, kterou můžete aplikovat bez obav z negativních následků.

Jsem absolventkou školy KLASICKÉ HOMEOPATIE v Brně pod vedením biochemické Ing. Ivy Valentové a praxi jsem získala a stále získávám  u jedinečné homeopatky Mgr. Jitky Semelové. Ke klasické homeopatii jsem přidala EMOČNÍ HOMEOPATII u arch.Ing. Marty Kafkové.

 
SYSTEMICKÉ  KONSTELACE

To, čeho jste si vědomi, můžete mít pod kontrolou. To, čeho si nejste vědomi, má pod kontrolou vás. ~~

Konstelace vychází z šamanských technik a z práce Berta Hellingera – německého psychoterapeuta. Konstelace se nazývají systemické díky pohledu na celý systém a název rodinné se užívá z důvodu, že témata a to i pracovní, peněžní se většinou nějakým způsobem dotýkají i původní rodiny.

Jsem terapeutem systemických konstelací ( výcvik a praxi jsem získala u Mgr. Čeňka Roseckého a Libora Zvolánka ) - tato metoda může pomoci nejen s náhledem na jakoukoliv životní situaci z jiného úhlu pohledu, ale i s vyléčením probémů fyzických a psychických.

 

Spojením všech mých škol a zkušeností můžu ženám pomoci NAJÍT SAMA SEBE  A  SVOU  CESTU  ŽIVOTEM  VE  SVÉM  STŘEDU ( tam patří spokojenost, klid, ticho, radost a humor ).
.