HOMEOPATIE
ENERGETICKÁ DIAGNOSTIKA

CO DĚLÁM

O mé práci a proč ji dělám

 

Mým posláním je poskytovat ženám profesionální podporu, poradenství a péči v období před plánovaným otěhotněním, v průběhu těhotenství, při porodu a v době poporodní. Nabízím široké portfolio služeb, které jim umožňují a pomáhají se v těchto měsících nejen dobře připravit, ale také si je náležitě vychutnat a užít.

PŘÍPRAVA NA POROD

Na přípravných kurzech před porodem získávají nastávající maminky množství užitečných informací, rad a odpovědí na své otázky. Pomáhám jim naučit se v tomto období pozitivně myslet, připravit se na příchod miminka a zároveň si těhotenství vychutnat ve všem krásném co přináší. Kurzy jsou samozřejmě vhodné i pro jejich partnery - budoucí tatínky.

 
CVIČENÍ PŘED A PO PORODU

Pro udržení nebo dokonce zvýšení fyzické kondice nezbytné k úspěšnému zvládnutí těhotenství a porodu nabízím řadu cvičebních kurzů - cvičení na rehabilitačních míčích, gravidjógu, pilates pro těhotné. Choulostivému problému s únikem moči v období gravidity lze předcházet na preventivním cvičení proti inkontineci. Po porodu je možné ve cvičení pokračovat na lekcích cvičení v šestinedělí.

 
MASÁŽE A AKUPRESURA

Masáže přestavují v období těhotensví zvlášť účinnou techniku k odstranění či zmírnění nepříjemných pocitů, navíc slouží k tolik potřebné relaxaci, přináší klid a uvolnění. K odstranění úzkostných stavů před porodem lze využít akupresuru - EFT metodu. Pro pozitivní působení na plod praktikuji také tzv. motýlí masáž, v péči o miminko po narození je možné pokračovat také prostřednictvím baby masáží.

 
HOMEOPATIE

Celou řadu zdravotních komplikací těhotných žen a nově narozených děťátek není možné nebo vhodné léčit klasickými medikamenty. Jako řešení poskytuji poradenství v oblasti homeopatické léčby v těhotenství a také pro novorozence. Homeopatie je šetrnou a účinnou alternativní metodou, kterou můžete aplikovat bez obav z negativních následků.

 
ENERGETICKÁ DIAGNOSTIKA

Jestliže se chcete dozvědět více o celkovém zdravotním stavu vašeho organismu, využijte nabídky speciální energetické diagnostiky pomocí přístroje Supertronic. Pracuje na unikátním pricipu měření akupunkturních bodů a vykazuje velmi přesné výsledky i v případech, kdy klasické léčebné a diagnostické postupy selhávají.