HOMEOPATIE
ENERGETICKÁ DIAGNOSTIKA

CVIČENÍ V TĚHOTENSTVÍ - PILATES

Cvičení v těhotenství / MÍČE, PILATES /

Nejdůležitější oblastí vašeho těla, kterou musíte posílit během a po těhotenství, je váš trup. Bez silných břišních a zádových svalů riskujete zranění zad a rozvíjíte špatné držení těla po zbytek těhotenství. Svaly na bocích hrají také důležitou roli při podpoře rostoucí dělohy a brání nevhodnému přetěžování vašeho těla. Cvičení na rehabilitačních míčích je zábavný způsob, jak posílit trup, aniž byste namáhala pánev a kolena, která se stávají v průběhu těhotenství zranitelnější.

Při pilatesu protáhneme a procvičíme všechny důležité svalové partie, posílíme tělní systém oběhový, zažívací, respirační a lymfatický. Pilates podporuje a slouží jako pevence křečí nohou, prevence potíží s močením, prolapsem dělohy, uvolňuje a zlepšuje pohyblivost kyčelních kloubů a oblast pánve, napomáhá správnému držení těla.
 

Na hodinách cvičení pro těhotné

 

Cena: 700Kč  za 10 lekcí nebo 90Kč za hodinu cvičení, lze platit lekce jednotlivě / 80kč /.Většina ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN cvičení  PROPLÁCÍ.

Kdy: vždy v pondělí v 16.30  a ve čtvrtek v 10.00  v Babočce na Masarykově náměstí 1232 ( obchodní dům vedle pošty, 3.patro)