HOMEOPATIE
ENERGETICKÁ DIAGNOSTIKA

KDO JSEM

Kdo jsem

 

vladka1.jpg Jsem Vlaďka Hlavsová, matka dvou dětí, privátní porodní asistentka s dlouholetou praxí a zakladatelka nestátního zdravotního zařízení porodních asistentek v Uherském Hradišti.

 

Po absolvování studia na Gymnáziu v Uherském Hradišti jsem se rozhodla následně pokračovat ve svém vzdělávání na Vyšší zdravotnické škole ve Zlíně v oboru porodní asistence a gynekologie.Po kurzech příznakové homeopatie momentálně pokračuji ve studiu konstituční homeopatie na homeopatické škole Uroboros v Brně.

 

 

V průběhu své praxe jsem nejdříve pracovala ve Fakultní porodnici Obilní trh v Brně, poté jsem využila možnosti rozvíjet své dovednosti a znalosti v rehabilitačním zařízení Pflege und Rehabilitationseinrichtung Alpenpark v Kiefersfeldenu v Německu. Díky práci pro agenturu Sankt Elisabeth jsem také působila jako zdravotník v Rakousku. Od roku 1998 jsem součástí týmu Porodnicko gynekologického oddělení Uherskohradišťské nemocnice.

 

Jsem členkou Unie porodních asistentek.

 

Jsem držitelkou těchto certifikátů:

 

 

Od roku 2008 spolupracuji se vzdělávacím, rodinným a dobrovolnickým centrem Akropolis v Uherském Hradišti. Díky této spolupráci jsem v roce 2012 měla možnost uskutečnit pracovní stáž v charitativním zařízení Worcester Snoezelen ve Velké Británii.

 

V listopadu 2012 jsem založila v Uherském Hradišti nestátní zdravotnické zařízení porodních asistentek, o jehož poslání a činnosti najdete informace právě na tomto webu.

V lednu 2015 jsem otevřela ve spolupráci s MUDr. V.Obdržálkovou,aromaterapetkou  D.Řešetkovou a  EFT lektorkou J.Němcovou centrum pro ženy, matky a děti BABOČKA - www.babocka-uh.cz