PŘÍPRAVA NA POROD
CVIČENÍ PŘED A PO PORODU
HOMEOPATIE
ENERGETICKÁ DIAGNOSTIKA

KDO JSEM

Kdo jsem

 

vladka1.jpg Jsem Vlaďka Hlavsová, privátní porodní asistentka s dlouholetou praxí, klasický homeopat, terapeut systemických konstelací - sloučila jsem zkušenosti, praxi a teorii ze všech mých škol, výcviků, kurzů do mého osobního přístupu ke klientům.

 

Po absolvování studia na Gymnáziu v Uherském Hradišti jsem se rozhodla následně pokračovat ve svém vzdělávání na Vyšší zdravotnické škole ve Zlíně v oboru porodní asistence a gynekologie.Po kurzech příznakové homeopatie momentálně pokračuji ve studiu konstituční homeopatie na homeopatické škole Uroboros v Brně.

 

 

V průběhu své praxe jsem nejdříve pracovala ve Fakultní porodnici Obilní trh v Brně, poté jsem využila možnosti rozvíjet své dovednosti a znalosti v rehabilitačním zařízení Pflege und Rehabilitationseinrichtung Alpenpark v Kiefersfeldenu v Německu. Díky práci pro agenturu Sankt Elisabeth jsem také působila jako zdravotník v Rakousku. Od roku 1998 jsem součástí týmu Porodnicko gynekologického oddělení Uherskohradišťské nemocnic

 

Jsem držitelkou těchto certifikátů:

 

Od roku 2008 spolupracuji se vzdělávacím, rodinným a dobrovolnickým centrem Akropolis v Uherském Hradišti. Díky této spolupráci jsem v roce 2012 měla možnost uskutečnit pracovní stáž v charitativním zařízení Worcester Snoezelen ve Velké Británii.

V lednu 2015 jsem otevřela ve spolupráci s MUDr. V.Obdržálkovou, EFT lektorkou J.Němcovou, porodní asistentkou  Evou Vaňkovou, laktační poradkyní a dětskou sestrou Mgr. Petrou Omelkovou, fyzioterapeutkou Boženou Bečicovou spolek BABOČKA - www.babocka-uh.cz, kde můžou ženy najít různé služby pro období těhotenství, porodu, šestinedělí, produktivního věku a menopauzy. V rámci Babočky je k dispozici rovněž malý obchůdek s potřebami pro ženy v období porodu ( kosmetika, porodní vložky, anibally, síťované kalhotky, těhotenské pásy, poporodní stahovací pásy, bylinné napářky aj.), v péči o miminka ( kosmetika, pleny, dudlíky, kojící korále, kousátka apod.), o zdraví žen ( bylinné napářky, yoni vajíčka, menstruační kalíšky, tkáňové soli, energy produkty ).