PŘÍPRAVA NA POROD
CVIČENÍ PŘED A PO PORODU
HOMEOPATIE
ENERGETICKÁ DIAGNOSTIKA

MOTÝLÍ MASÁŽ

Motýlí masáž

 

Prenatální období je důležitým úsekem vývoje dítěte, ve kterém se formuje nejen fyzicky, ale také psychicky - tvoří se jeho silné stránky i slabiny.

Klasická moderní medicína díky kvalitnímu screeningu dokáže často včas odhalit možné fyzické komplikace a dysfunkce a lékaři jsou schopni je pak velmi účinně léčit. Stejná péče však není věnována psychické a emoční rovině vývoje plodu.

 

Vše negativní,co miminko prožívá v lůně matky, její stresy, traumata a strach, u něj vytváří bloky, které se projevují v jeho životě ve schématech myšlení, chování a přístupu k nastalým životním situacím. Kromě psychické a emoční nerovnováhy, stresu a poruch v chování se tyto energetické bloky dokáží odrazit i formou fyzických nemocí.

 

Metamorfní technika je nenásilnou, příjemnou relaxační metodou, která tato rizika výrazně snižuje. Využívá principu jemné masáže reflexních bodů na chodidlech, rukou a hlavě a její účinky spočívají ve:

 

 

Motýlí masáž, jak je metamorfní technika též označována, dokáže odstranit hyperaktivitu, poruchy v sebeovládání, agresivitu, poruchy centrálního nervového systému, autismus.

 

Je vhodná jak pro děti, tak i dospělé, zejména pro těhotné maminky a zdravý vývoj jejich miminek. Nemá vedlejší účinky a nezávisí na anamnéze ani diagnóze.

 

Cena: dospělí 460 Kč, děti 300 Kč - kombinuji a v ceně je obsažená emoční homeopatie